Okna odchylne – ciekawa alternatywa dla okien uchylnych

Bezpieczne, funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu – nasza oferta poszerza się o okna odchylne otwierane na zewnątrz oraz okna odchylne otwierane do wewnątrz.

Okna odchylne – już w naszej ofercie! Aby sprostać wymaganiom wszystkich klientów oferujemy zarówno okna odchylne otwierane na zewnątrz jak i otwierane do wewnątrz. Każde z nich uzupełniamy o blokadę teleskopową sprawdzonej, holenderskiej firmy AXA, która umożliwia otwarcie okna na żądaną szerokość. Blokada to również gwarancja bezpieczeństwa użytkowania. Okno nie zamknie się i nie będzie stanowiło żadnego zagrożenia dla użytkownika, nawet w czasie silnego podmuchu wiatru. 

Okna odchylne to nie tylko ciekawa alternatywa dla okien uchylnych, ale przede wszystkim funkcjonalność. Okna odchylne otwierane na zewnątrz pozwalają w pełni wykorzystać przestrzeń wewnątrz pomieszczeń oraz umożliwiają ich wentylację nawet w czasie opadów deszczu. Dodatkowym atutem tego typu rozwiązania jest sposób otwierania – klamka umieszczona jest w dolnej części okna, dzięki czemu z powodzeniem można montować je wyżej.